רוני חתוכה - מומחה החלקה יפנית לשיער

רוני חתוכה מומחה החלקה יפנית לשיער, מילוי והארכת שיער

החלקה יפנית מקצועית לכל סוגי השיער ובהתאמה אישית, 100% הצלחה
מומחה טיפולי שיער משקמים לשיער שרוף ופגום
בן יהודה 254, תל - אביב טלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800
דף הבית מאמרים מאמרים בנושא טיפוח שיער פעם היה צבע שיער רגיל. היום יש את CHI !!!

פעם היה צבע שיער רגיל. היום יש את CHI !!!

בכל צבעי השיער עד היום, אמוניה שימשה מרכיב חיוני לקבלת תוצאות צביעה מושלמות. ועכשיו...תשכחו כל מה שידעתם על צבע שיער !!!

CHIמציגה עידן חדש בצביעת שיער מקצועית –, צבע ללא אמוניה, צבע השיער של העתיד.
מעבדות צ'י המייצרות מוצרי שיער לשיקום ומובלות על ידי צוות של מדענים, והניסיון והכישרון של המומחים הנכבדים מאפשרים להציע טיפול בטוח המבוסס על מושגים ונוסחאות חדשניות ביותר. בעבודה על כל מוצר נעשה זיהוי ובחירת מולקולות פעילות, וכדי להבטיח את האיכות והיעילות של עד קבלת מוצר איכותי.
תכשירי השיער של צ'י נחשבים בעל אחוז החומרים הגדול ביותר, בנושא טיפוח ושיקום השיער המוצרים מכילים חומרי משי טהור פעילים טבעיים. צבע לשיער ללא אמוניה

צבעי השיער

לראשונה אנו ממירים את שיטות העבודה המיושנות ולעבור להשתמש בטכנולוגיה חדשנית לשיער שחוללה ועדיין מחוללת מהפכה עולמית בתחום שיקום השיער CHIהמצאות ופטנטים רבים כגון לצבעים קבועים (לא שטיפה) ללא אמוניה עם ניסיון של 25 שנה ובלי להתפשר על איכות התוצאה. צ'י היא הרבה יותר מסדרת צבעים – היא מבשרת על עידן חדש בצביעת שיער בעבור הנשים ומעצבי השיער כאחד, עידן נטול אמוניה.
פיתוחה של טכנולוגיית צבעים מיוחדים אלה כמערכת מהפכנית להחדרת הצבע לסיב השערה באמצעות משי והמשי מעצים את יעילות חומרי הצבע הפעילים על ידי דחיקתם לתוך מרכז השערה, תוך שמירה טובה יותר על סיב השערה. התוצאה המתקבלת היא צבע באיכות חסרת תקדים, התואם בדיוק את הגוון הנבחר: צבע עמוק, קבוע, זוהר ועתיר ברק. "צ'י מכניסה אותנו לעידן חדש: עידן ללא אמוניה. אין יותר ריח. שמירה על איכות סיב השערה מצביעה לצביעה ואפשרויות צביעה בלתי מוגבלות. נוחות אופטימלית לקרקפת והשיער נותר רך ונעים, הברק יוצא דופן והגוון אחיד לכל האורך. תגידו שלום לאמוניה, ולהתחלת חיים חדשים לאיכות שיער בלתי מתפשרת.

תערובת הצבע של צ'י כוללת מרכיבים חדשניים, שזו להם "הופעת בכורה" בעולם הקוסמטיקה עם ניסיון של 25 שנה בתחום שיקום וטיפוח השיער. הכנת התערובת נעשית במהירות לתערובת חלקה בעלת מרקם קטיפתי המאפשרת מריחה והנחת הצבע במהירות וקלות , המענגת את הקרקפת.צבעי צ'י מכילים חומרי טיפוח עם גורמים הפעילים המגנים על העור, להגנת השערה ולהאחדת פני השטח שלה.

חוויית הצביעה – עונג רב חושי!
החלפת האמוניה במשי יוצרת ללקוחות חוויית צביעת שיער מסוג חדש – ללא ריחות הלוואי והגזים החריפים שהפכו לחלק בלתי נפרד מחוויית הביקור במספרה. צביעת השיער הופכת לעונג רב-חושי, והביקור במספרה – מהכרח לבילוי.

יתרונות בולטים:

  • כיסוי לבן מושלם
  • צבע שיער ללא אמוניה ששומר את סיב השערה
  • ללא ריח
  • עם מרקם של קרם טיפוח יוקרתי
  • צבע אשר שומר על עור הקרקפת
  • לא מייבש את השיער
  • ללא אמוניה
  • ביטחון
  • טכנולוגית צבע מהפכנית המשלבת את הCHI-44-(הסבר בהמשך)
  • ביצועים

בצבעי המשי של CHI הוחלפה האמוניה המסוכנת בחומר עדין ואפקטיבי שהינו חומר אלקלי על בסיס תירס.
כאשר אמוניה מעורבת עם חמצן (הצבעים הסטנדרטיים) היא יוצרת גזים בלתי יציבים אשר גורמים לרמת חומציות משתנה (PH לא קבוע) במהלך הצביעה.כאשר החומר האלקלי מעורב עם חמצן - לא נוצרים גזים כלל והצבע משמר רמת חומציות קבועה לאורך כל זמן הצביעה.

איך זה בדיוק עובד?
טכנולוגית הצבע המתקדמת של CHI-44טכנולוגית שיער ללא אמונה בניחוח נעיםCHI-44 טכנולוגיה קרמית ויונית יעניקו החדרת מולקולות לעומק מבנה השיערהטכנולוגיה היונית { המטען המולקולרי +\- } מבטיחים את עיגון הפגמנטים בעומק השיערצבעי המשי של CHI מעניקים ברק מרהיב ואריכות לתוצאות הצבעקרם הצבע מבוסס משי מעניק מריחה נוחה וחסכונית המתאימה לכיסוי ראש מלאהשפורפרת מסומנת במידות לחלוקה קלה ונוחהקרם הצבע המכיל משי מעניק לשיער גמישות ורכות נדירה

כיצד צבע יכול להבהיר ללא אמוניה?
אמוניה אינה החומר האחראי על ההבהרה בתהליך צביעת השיער, חמצן הידרוגני הוא החומר האחראי על ההבהרה .בצבעים רגילים תפקידה של האמוניה לנפח ולפתוח את מעטפת השיער (קטיקולה) ע"י יצירת גז מסוכן כאשר מעורבב עם חמצן הידרוגני.צבעי המשי של CHI מכילים טכנולוגיה אמריקאית חדשנית עם חומר אלקאלי עדין ואפקטיבי מאוד הנקרא MEA ( מונואטנולאמין) עם ניסיון של 25 שנה.

איך זה אפשרי לצבוע צבע על צבע ?
לצבעי המשי של CHI יש את היכולת המהפכנית לצבוע צבע על צבע -המעניקה יתרון עצום לכימאים העושים צבע במספרה , זה מאפשר לשנותאת דרגת הבהירות של הצבע ואת הגוון בצעד אחד ופשוט. והחשוב מכל- צבעי המשי של CHI מכבדים את הבריאות ומבנה השיער.צבעי המשי של CHI אינם מכילים אמוניה ולכן במהלך תהליך פיתוח הצבע נשמרת רמת חומציות(PH) קבועה ואין גזים רעילים כלל.

צבע ללא אמוניה chiבמוצרי הטיפוח ובצבע המבהיר צבע של CHI ללא אמוניה המסוגלים להבהיר ולצבוע עד 6 דרגות בהירות בצעד אחד פשוט קיימת גם טכנולוגיה הנקראת מיקרוקפסולות אשר מאפשרת החדרת מולקולות צבע וטיפוח לעומק מבנה השיער שיטה זו פותחה ע"י נאס"א (ראשית כאשר נעשו בחלל ניסויים לריפוי מחלת הסרטן) ודורשת ליצירתה אפס כח כבידה CHI היא החברה היחידה בעולם אשר משתמשת בטכנולוגיה זו לטיפוח השיער ונותנת החסות האחראית על שערן המושלם של מתמודדות מיס יוניברס ומיס USA התוצאה עם צ'י- השיער הצבוע מקרין חיים חדשים, חזק יותר, מלא ברק, ורך כמו לפני צביעה.

צבעי צ'י מעוררים ומרגשים עם הרבה ביטחון ,טכנולוגיה, ויופי .בצבעים אלו של צ'י נראה הרבה אפקטים מיוחדים של משפחת צבעים אחת בגוונים שונים שיוצרות מראה טבעי ומיוחד לחלוטין. מצד שני ניתן ליצור אפקטים תוך שילוב של כמה משפחות צבעים. חשוב שהאפקטים, בהתאם לאופייך ואישיותך. בזמן האבחון חשוב שנדע את עברו של שיערך בכדי ליצור את הצבע המושלם עבורך.. כמו-כן חשוב להתאים את הצבע והאפקטים לצבע העור והעיניים.

כמו כן לראשונה אנו מציגים את צבעי המשי של CHI,היוקרתיים ללא אמוניה, וסדרת צבעי CHI המיוחדים - CHI INFRA ENVIROMMENTAL CREAM COLOR  HIGH LIFT
שמסוגלים להבהיר שיער ב4-3 טונים ללא הבהרה כלל כצבע מבהיר צבע, ללא אמוניה וללא נזק לשיער כלל וכלל. מדובר כאן על תהליך צביעה שלא היה אפשרי קודם לכן , צבעי ה- CHI צבע מבהיר צבע מיועדים ליצירה בקלות אפקטים מיוחדים ודרמטיים בשיער כשהוא כבר צבוע תוך כדי שמירה על איכות השיער .טכנולוגיה זו הינה פריצת דרך של ממש, מהפכה המשנה את חוויית איכות וצביעת השיער במספרה לחלוטין. צבעי CHI מביאים את השיער לגוון עמיד ומדויק בקלות ונוחות יוצאת דופן
וללא הצורך בנייר כסף. גוונים ייחודיים אדומים חזקים ביותר ומלאי חיים חומים מפתי םצבעי נחושת מדליקים צבעי כיסוי המעניקים 100% כיסוי שיבה צבעי בלונד יוצאי דופן המעניקים הבהרה עד 4 רמות

לסיכום: אנו מגשימים את מחויבותנו העליונה להבטחת בריאות השיער והנוחות המרבית של הלקוחות

מאמרים נוספים בנושא

22 אוגוסט 2013, 12.02
-cpr-
נשים רבות חושבות שאם הן שמות מסיכה פעם בשבוע אז זה טיפול שמשקם את השיער וזהו...לא צריך יותר כלום לעשות...
08 אוגוסט 2013, 15.13
2013-08-08-15-18-32
הכירי את מכשיר עיצוב השיער  עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מבית BaByliss PRO. מהיום, תוכל לעצב תלתלים...
30 אפריל 2013, 13.44
-steam-pod-
סטים פוד - שיקום ובנייה מחדש באמצעות טיפול ייחודי באמצעות חום. יש בעלי מקצוע בודדים שיכולים לקפוץ כמה...
28 ספטמבר 2012, 00.00
2012-09-30-11-50-47
בשנים האחרונות, החלקה יפנית והחלקת קראטין או החלקה ברזילאית הפכו לדבר החם בעולם עיצוב השיער ושיקום השיער...
02 ספטמבר 2012, 00.00
2012-09-03-09-09-44
שיער הינו מקדש של נשים רבות המבינות ששיער בלונדיני הינו כח כה רב למראה חושני וזוהר ולכן מוכנות להזניח...

?מתלבטת? ... זקוקה לייעוץ

Live Chat Software